0

Щиро дякую АН "ВІСОН"

Працюють одні професіонали, надали якісні юридичні консультації, допомогли швидко продати мою квартиру. Команда заслуговує "Народний Бренд 2017"

31.01.2018 Наталія

Я дуже вдячна агенції нерухомості "Вісон" за гарну і добросовісну роботу, за розуміння і терплячість.

Дякую Вам. Рекомендую.

Галина П. 11.01.2018 р.

Чудові, кваліфіковані працівники, які вміють працювати з клієнтом. Зокрема директор компанії – Володимир Гудак, дуже грамотно і професійно допоміг вирішити проблему з купівлею - продажом житла.

Професійне, а головне людське ставлення побороло страх довірити продаж своєї квартири АН «Вісон»

З повагою Марія
05.12.17 р.

Дуже радий, що звернувся в агенцію нерухомості "Вісон"! Надали якісну консультацію по купівлі квартири. Ріелтор Юля оперативно підібрала нам ряд квартир, з яких ми вибрали свою!

Сім'я Запоточних.

P.S. Будемо рекомендувати всім!

21.11.2017 р.

Хочу висловити слова вдячності, зокрема, директору компанії Володимиру і ріелтору Юлі. Ми звернулися в АН «Вісон», прочитавши багато інформації на професійних сайтах. Працівники виявили багато терпливості і професіоналізму, при вирішенні нашого питання був наданий швидкий юридичний супровід.

Дуже дякуємо за індивідуальний підхід і виявлене терпіння до нас, сумлінне і якісне відношення до справи.

26.10.2017 р. З впевненістю рекомендую агенцію нерухомості «Вісон»

Хочу поділитися своїми враженнями від співпраці з АН «Вісон» та її командою. Свого часу при життєвих обставинах звернулася за професійною допомогою в дану компанію. Працівники швидко спрацювали і допомогли мені у пошуку житла. А ще мені приділили час щодо показу, а також вирішили питання юридичного характеру.

Дякую! Бажаю успіхів АН «Вісон»

12.09.2017

Велике дякую АН «Вісон» за швидкий продаж квартири в короткий термін за хорошу ціну! Також повністю організований юридичний супровід і допомога з оформленням документів. Впевнений, що друга поспіль отримана перемога «Народний бренд» повністю оправданою роботу АН «Вісон»

Велике дякую!

22.08.2017 р.