0

Розглядаючи пропозиції на ринку нерухомості, покупці обов'язково звертають увагу на поверх. І часто намагаються вибирати квартири в середині будинку, минаючи перші й останні поверхи. Однак такий спрощений підхід не зовсім вірний, тому що іноді плюси квартири на останньому поверсі цілком переважують мінуси.

Жити у власній оселі зручніше та приємніше, однак деякі люди вважають, що краще роками орендувати чуже житло. Вони не хочуть брати кредит на квартиру, оскільки не можуть зібрати суму початкового внеску або побоюються, що не виплатять борг.

Однак оренда житла теж має недоліки. Тому з часом багато орендарів наважуються взяти позику в банку. Щоб не потрапити в халепу, треба ретельно вивчити нюанси обох варіантів.

Через пандемію COVID-19 2020 рік був несхожий на жоден інший. Сфера комерційної нерухомості відчуватиме вплив вірусу і протягом 2021 року та й надалі.

Посилаючись на Віктора Каланога, керівника відділу економіки комерційної нерухомості Moody’s Analytics REIS, аналітики NAI Global, наголошують, що через постійну невизначеність, спричинену пандемією, в 2020 році було призупинено значний обсяг угод, а найбільший вплив зазнали готелі та торгова нерухомість.

Протягом останнього року, відколи світ поглинула пандемія коронавірусу, змінився й темп розвитку ринку нерухомості, в тому числі й в Україні. Навіть забудовники з досвідом визнають, що зараз не найкращий час для продажу житла. Однак, що робити тим, хто вимушений переїжджати або ж просто продати квартиру чи будинок з різних причин?

 

В Україні ціни на оренду квартир стримує карантин і значне подорожчання комуналки. Незважаючи на це, експерти впевнені, що вартість житла зросте щонайменше на 10%.

Ексклюзивний договір з ріелтором про продаж або купівлю нерухомості в Україні сприймається неоднозначно. Близько третини продавців погоджуються на укладення подібних контрактів.

Один зі стереотипів - всі дії ріелторів спрямовані тільки на те, щоб якомога швидше, без оглядки на завдання клієнта продати об'єкт.

Хоча б раз у житті перед нами стоїть завдання купити або орендувати нерухомість. Варто це робити самим чи краще довірити цю роботу професіоналам? Таке ж питання задає собі і власник квартири, який хоче в найкоротші терміни і з мінімальними ризиками здати свою квартиру в оренду або продатиУ цивілізованих країнах, де люди цінують якісну роботу і свій час, багато хто приймає рішення звернутися до професійних ріелторів. У нас в країні ще існує спокуса все зробити самому і заощадити.

Погодьтесь, що за нинішнього рівня купівельної спроможності у нашій державі далеко не кожен може дозволити собі придбати житло одразу, сплативши усю суму, навіть якщо мова йде про купівлю житла економ-класу. Частина  громадян вирішує житлове питання беручи квартиру чи будинок в оренду, що теж недешево, крім того завжди є ризик виникнення непорозумінь із власником. Ті ж, хто все-таки хочуть купити  власне житло вже і зараз, але не мають при собі повної суми, як правило, звертаються до кредитних установ – банків.

Найкращий час для придбання будинку, це зима, рання весна та пізня осінь. Чому? Читайте уважніше та занотовуйте, зараз Вам все стане зрозуміло.

Не можете визначитися, що краще – квартира чи будинок?

Ми систематизували головні фактори, які допоможуть спокійно оцінити власні пріоритети і прийняти оптимальне рішення.