0

Плануючи продаж квартири, практично кожен задається питанням, чи здійснювати продаж самостійно, чи можна скористатися послугами професіонала, тобто налагодити співпрацю з рієлтором. Не всі хочуть довірити продаж квартири агентству нерухомості, і його думка ґрунтується на поширених думках, які ходять про їхні послуги. Тож спробуймо з ними розібратися і перевіримо, які є міфи про роботу з рієлтором.

За останній рік ціни на нерухомість в найбільших українських містах зросли на 4-18% в гривні й до 12% - в доларовому еквіваленті. Більшість українців вкладають гроші в житло на початковій стадії будівництва, щоб зберегти й примножити свої кошти.

Оренда - що варто знати?

Оренда квартири - серйозна проблема. Доручаючи третім особам нерухомість вартістю в кілька сотень тисяч гривень, ви можете побоюватися, чи не станемо ми часом жертвами шахраїв і чи не будуть наші квартири спустошені безвідповідальними орендарями. Історія знає різні випадки, і добре бути готовим уникнути неприємних сюрпризів.
На допомогу приходять відповідні положення контракту.

За оцінками Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України, до кінця 2021 року вартість квартир може зрости ще на 5-7% на первинному та до 3-5% на вторинних ринках житла. 

Якщо ви вирішили виставити на продаж свою нерухомість, то не варто поспішати в цьому питанні. На сьогодні, існує велика кількість різних способів це зробити. Але як уникнути недобросовісних ріелторів чи зробити рекламне оголошення ефективним? На ці та інші питання ми дамо вам відповідь.

 

На ринку послуг завжди виникали непорозуміння щодо якості, об’єму і оплати послуг. Особливо гостро це стосується представницьких та інформаційно-консультаційних послуг, якою власне і є ріелторська справа.
 
 Люди, які бажають інвестувати в нерухомість, при виборі квартири в новобудові або на вторинному ринку орієнтуються серед багатьох чинників і на висоту поверху.
 
 

Про всілякі афери, пов'язані з купівлею звичайних міських квартир чули навіть всі ті, хто ніколи і ніде з цієї проблемкою особисто і ніяк інакше не стикався. Що вже тоді говорити про купівлю приватного будинку?

Коли необхідно знайти квартиру в оренду, окрім інших параметрів і характеристик житла ми звертаємо увагу на поверх. Якщо точніше, чи розташоване дане житло на першому поверсі багатоповерхівки. При цьому для одних таке розташування приміщення є перевагою, а для інших – недоліком. Давайте спробуємо коротко викласти переваги і недоліки квартир на перших поверхах багатоквартирних житлових будинків.