0

VII конференція від DOM.RIA

25 листопада 2016 року у Києві відбулася VII конференція від DOM.RIA для ріелторів та забудовників. Оскільки агенція нерухомості «Вісон» прагне йти в з часом та слідкувати за всіма новинами на ринку нерухомості, то конференцію також відвідав директор та засновник АН «Вісон» Володимир Васильович Гудак.

У ході конференції, перш за все, йшлося про важливість донесення до покупця точної інформації про наявність того чи іншого об’єкта, його стан, площу, додаткові можливості тощо.

Відомий копірайтер Денис Каплунов розповів, як саме потрібно писати, щоб зацікавити клієнта. Подати ту інформацію, що потрібна користувачеві, чітко, зрозуміло та доступно.

Також темі зацікавлення клієнтів говорив і Дмитро Розенфельд. Спікер наголосив на необхідності подавати пропозицію у комплексі, особливо, що стосується досить вибагливих покупців.

А Дмитро Бржезицький відкрив нові можливості для розвитку бізнесу нерухомості в інтернеті. Адже хороший та зручний у користуванні сайт компанії допоможе зацікавити клієнта, надати йому необхідну інформацію у найкоротший термін. Сучасні покупці спочатку довго планують покупку, відтак перед тим збирають всю необхідну інформацію, і нас сайті, зокрема.

Окрім цього, на конференції йшлося про безготівкові розрахунки на ринку нерухомого майна та про те, як точно дотримуватися законодавства при операціях із нерухомістю, що є дуже важливим для всіх агенцій нерухомості. Також йшла мова про останні тренди на ринку нерухомості, основні питання та проблеми, що хвилюють ріелторів.

тренди на ринку нерухомостіDOM.RIA
 Диплом: конференція від DOM.RIA для ріелторів та забудовників
4.6666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг4.67(3 Голосів)