0

Як ужитися з поганими сусідами, якщо інших варіантів немає? Це особливо актуально для свого житла, адже з орендованим питання вирішити трохи легше. Розберімо ситуації, що часто зустрічаються.

Водолії
Ймовірно, найпоширеніша проблема. Причина, звичайно ж, клінічна — неуважність з боку сусідів: незакритий кран, прорвана труба, що протікає пральна машинка — що завгодно.
Перше, що слід зробити — обговорити все "по гарячих слідах", показати місце протікання і розібратися, що пішло не так. Друге — попросити вжити заходів. Якщо вони вжиті не будуть — пригрозити судом, зафіксувати факт затоплення і зібрати потрібні документи: часто цього достатньо і до суду справа не доходить. Але найкраще врегулювати все в мирному порядку.
 
Вічний ремонт
Зрозуміло, що старі будинки — далеко не еталон сучасного стилю та інтер'єр нерідко піддається апгрейду. Але якщо це відбувається на постійній основі, без узгодження з вами та з порушенням тихого часу — слід поспілкуватися з сусідами. Не варто відразу ж тиснути претензіями: спокійно поділіться тим, що вас турбує.
4df9cf6e81948c51c75992051bd29846
 
Квартира-клуб
А як ужитися з гучними сусідами? Відповідно до закону, в Україні тиша повинна дотримуватися з 22:00 до 8:00. Зрозуміло, вночі ніхто не планує виходити на майданчик, тому часто люди обмежуються постукуванням в стіну або по батареях. Але ситуацію це не вирішить. На наступний же день постарайтеся зустрітися з проблемними сусідами та розв'язати питання в усній формі.
 
Діти або тварини
Ситуація схожа, але її складніше контролювати навіть самим сусідам. Погодьтеся, адже не поясниш дитині, що не варто без угаву кричати. Але зробити дещо все-таки можна: це може бути як шумоізоляція, так і домовленість. Припустимо, ви знаєте, що скоро у вас важлива ділова зустріч. Попросіть сусідів заздалегідь подбати про тишу: найняти няню, віддати галасливих тварин на перетримання, тощо. Пам'ятайте, що ключ до взаєморозуміння — розмова.
Ну і щоб спочатку вибудувати правильні відносини, також йдіть на поступки, робіть ласку і банально пригощайте сусідів чимось смачненьким. Будь-які ремонтні роботи та можливі порушення зі свого боку погоджуйте: так ви покажете, що вам не все одно, і побачите дзеркальне відображення своїх вчинків.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)