0

Хоча б раз у житті перед нами стоїть завдання купити або орендувати нерухомість. Варто це робити самим чи краще довірити цю роботу професіоналам? Таке ж питання задає собі і власник квартири, який хоче в найкоротші терміни і з мінімальними ризиками здати свою квартиру в оренду або продатиУ цивілізованих країнах, де люди цінують якісну роботу і свій час, багато хто приймає рішення звернутися до професійних ріелторів. У нас в країні ще існує спокуса все зробити самому і заощадити.

 

Інтернет-ресурси сьогодні переповнені рекламою агенцій нерухомості, які пропонують свої послуги. До кого ж звернутися? В першу чергу, Ви повинні розуміти, що в ріелторському бізнесі, як і в будь-якому іншому, існує спеціалізація. 

У першу чергу, ріелтори поділяються на тих, які спеціалізуються на оренді нерухомості, інші - на продажі. Це важливий момент і вимагає від ріелтора володіння професійними знаннями та досвідом. Також існує поділ за сегментами ринку нерухомості: офісна нерухомість, житлова нерухомість, заміська нерухомість, подобова оренда. Під час вибору агентства обов’язково зверніть увагу на спеціалізацію. Її відсутність - це перша ознака непрофесіоналізму. Якщо Ви працювали з ріелтором і залишилися незадоволені його роботою, то швидше за все Ви не врахували цей важливий фактор.

Розглянемо переваги і користь роботи з агенціями нерухомості в різних сегментах ринку.

Оренда нерухомості.

Послуги агентства нерухомості знадобляться Вам, якщо Ви вирішили зняти квартиру на тривалий термін. Звичайно, Ви можете заперечити і сказати, що сьогодні можливо і самому підібрати собі квартиру в оренду, так як в інтернеті повно прямих пропозицій від власників. Так, така можливість дійсно є. Питання в тому, як розібратися з ринковою ситуацією і підібрати такий варіант, який буде оптимальним для Вас і за ціною, і за якістю, і при цьому дозволить заощадити Ваш час? Як правильно скласти Договір оренди і врахувати всі важливі для Вас питання: якість ремонту, оплату комунальних платежів, меблювання та оснащення квартири? У якій валюті та за яким курсом зафіксувати орендну плату, як застрахуватися від коливань валют, змін законодавства або виникнення форс-мажорних обставин; як убезпечити себе при розірванні Договору оренди, повернути страховий депозит? Коли все добре, консультант не потрібен. Але коли виникають складнощі або суперечки, Вам не обійтися без ріелтора. Чи не краще відразу працювати з професіоналом і зменшити свої ризики, зберегти час і в кінцевому результаті гроші?

Продаж нерухомості. 

Напевно Вам відомі приклади ошуканих людей, які інвестували гроші в нерухомість і, в результаті, залишилися ні з чим. Існує великий сумнів, що вони користувалися послугами професійних ріелторів. Під час покупки нерухомості кожен з нас потребує поради професіонала. Українське законодавство не досконале і покупець завжди має певні ризики. Оцінити їх і убезпечити Вас може досвідчений ріелтор. Якщо Ви хочете купити квартиру для подальшої здачі в оренду, ріелтор-фахівець у сфері оренди нерухомості зможе оцінити інвестиційну привабливість об’єкта, оцінити перспективи ринку, дати поради з перепланування квартири, ремонту, устаткування і оснащення. Тут не обійтися без професійного ріелтора.

Отже, чи варто звертатися в агентство нерухомості - вибір за Вами. Переваги роботи з професіоналами очевидні. Головне - зробити правильний вибір!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)