0

Протягом останнього року, відколи світ поглинула пандемія коронавірусу, змінився й темп розвитку ринку нерухомості, в тому числі й в Україні. Навіть забудовники з досвідом визнають, що зараз не найкращий час для продажу житла. Однак, що робити тим, хто вимушений переїжджати або ж просто продати квартиру чи будинок з різних причин?

 

В такому разі, ми рекомендуємо причепурити вашу оселю, щоб звернути на неї увагу потенційних покупців.Якщо у вас немає змоги чи бажання робити косметичний ремонт, пропонуємо кілька порад, які допоможуть прибрати квартиру чи будинок правильно, та так, аби акцентувати увагу покупців на позитивних сторонах вашого житла.

1. Винесіть з вашої квартири чи будинку усі особисті речі. Усе, що вам більше не потрібно, викиньте у смітник. Це стосується і старих меблів, які ви не маєте наміру забирати з собою. Якщо ви гадаєте, що ці речі можуть пригодитися новим власникам оселі, то ви помиляєтеся. Навпаки, якщо ви залишите увесь цей хлам у квартирі чи будинку – ви лише відлякаєте потенційних покупців. Такі прості кроки дозволять візуально зробити житло просторішим і світлішим.

2. Добре вичистіть вхідні двері. Це перше, на що звертає увагу людина, коли приходить у нову оселю.3. Помийте вікна. Вікна – це друге після вхідних дверей, на чому акцентує увагу гість. Обов'язково добре помийте вікна. Видаліть бруд зі всіх шпаринок. Зробити це можна з допомогою підручних засобів, таких як стара зубна щітка або зубочистка чи вушна паличка. Вимийте і добре витріть скло, щоб скрізь ваші вікна світ здавався яскравішим.

4. Вимийте усі люстри і світильники. Світло надає оселі затишку. Тому подбайте, щоб ваші світильники та плафони були чистенькими. І коли потенційний покупець навідається у вашу оселю, увімкніть все світло, яке можете. Навіть якщо за вікном білий день. Тому що це надасть вашій квартирі чи будинку світлих тонів і справить позитивне враження.

5. Запах! Кожен будинок має свій запах, але не кожному гостю можуть подобатися ті нотки, які присутні у вашій оселі. Тому для кращого сприйняття вашого житла, варто подбати про приємний запах усередині. Для цього, помийте всі меблі чи речі, які залишаються у квартирі, вимийте добре підлогу, провітріть житло. Відтак у кількох місцях покладіть ароматизатори, у вигляді паличок чи спреїв. Допоможе вам у цьому і мелена кава, якщо залишите її в маленькій баночці відкритою десь на підвіконні.

 Підготувати квартиру чи будинок до продажу не так легко, як здається на перший погляд. Адже ринок нерухомості сьогодні перенасичений пропозиціями. Тому варто дуже добре підготуватися до продажу. Якщо хочете швидко продати ваше житло, ми з радістю надамо професійну консультацію, а за потреби -  оглянемо житло та дамо слушні поради щодо якісної підготовки до продажу.

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)