0

АН «Вісон» – «Надійний партнер» сайту DOM.RIA

У 2016 році агенція нерухомості «Вісон» стала «Надійним партнером» провідного українського сайту нерухомого майна DOM.RIA. Про статус «Надійного партнера» свідчить диплом, отриманий від вищезазначеного ресурсу.

Ця відзнака свідчить про професійність нашої агенції. Адже попри те, що наша компанія є новим гравцем на ринку тернопільської нерухомості, ми вже є визнані такими авторитетним інтернет-порталом.

Як стверджують самі менеджери сайта DOM.RIA, така нагорода надається агенціям нерухомості, що є активними та добросовісними ріелторами, працюють у тісному зв’язку з сайтом DOM.RIA. І найголовніше – роботою яких задоволені їхні ж клієнти, і на яких не було абсолютно жодних скарг від користувачів даного ресурсу.

Серед усіх українських агенцій нерухомості було обрано саме «кращих з кращих». Тих, для яких слова «професіоналізм» та «якісне обслуговування» не є порожніми словами, а важливим напрямком в роботі, якому потрібно приділяти значну увагу.

«Надійні партнери» сайта DOM.RIA є чесними компаніями та відкритими у роботі з клієнтами. Усі процеси, пов’язані з нерухомістю, проходять прозоро, з дотриманням всіх вимог законодавства.

Агенція нерухомості «Вісон» пишається тим, що нашу, нехай ще недовгу, але активну та добросовісну роботу було оцінено на високому рівні. І обіцяємо, що буде неперервно рости та рухатися тільки у напрямку до кращого, задовольняючи вимоги навіть найвибагливіших клієнтів.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)