0

Оренда - що варто знати?

Оренда квартири - серйозна проблема. Доручаючи третім особам нерухомість вартістю в кілька сотень тисяч гривень, ви можете побоюватися, чи не станемо ми часом жертвами шахраїв і чи не будуть наші квартири спустошені безвідповідальними орендарями. Історія знає різні випадки, і добре бути готовим уникнути неприємних сюрпризів.
На допомогу приходять відповідні положення контракту.
Перш за все, подбаємо про підписання договору у вигляді періодичної оренди, яка є просто офіційним договором, укладеним перед нотаріусом, у якому орендар вказує адресу іншого приміщення, куди він може переїхати, у разі необхідності. Така форма оренди позбавить нас від проблем, пов’язаних із виїздом орендаря з приміщення у разі розірвання договору.
 
Що повинен містити такий договір?
• Дата та місце укладення договору. 
• Дані обох сторін контракту. Умови та дата платежу, розмір орендної плати та ідентифікація особи, яка сплачує комунальний збір, розмір завдатку та умова для повернення мети суборенди 
• Інформація про обсяг ремонту, що проводиться власником 
• Підписи обох сторін 
hand close up man holding key
Де знайти правильного орендаря?
Найкраще шукати друзів або когось за їх рекомендацією. Якщо це неможливо, непогано попросити майбутнього орендаря отримати довідковий лист від попередніх власників нерухомості. Якщо історія орендаря зрозуміла, у більшості орендодавців не складе особливих проблем написати кілька рядків про орендаря.
 
Якщо ми стурбовані тим, що фінансове становище нашого орендаря може бути нестабільним, непогано попросити у нього декларацію роботодавця про постійну роботу. Однак слід пам’ятати, що життя дивує, і ви можете втратити роботу за одну ніч, а борг зараховується з певною затримкою.
 
Безумовно, на вас не повинні впливати стереотипи, які ходять про орендарів. Сім'я з дітьми може піклуватися про квартиру набагато більше, ніж пара студенток, а тиха робоча людина насправді може виявитися гостинним організатором вечірок.
Важливо провести ретельну співбесіду з кандидатом і чесно розповісти про ваші очікування та умови оренди, а також забезпечити заставу, сума якої адекватна вартості квартири, у разі пошкодження нашого інтер’єру.
 
Що стосується порталів, на яких слід шукати орендарів, то найвідомішими та найефективнішими є тематичні групи у Facebook, наприклад: "Оренда квартир...", тоді як багато угод відбуваються завдяки популярним вебсайтам оголошень. Що?
Ті, хто найкраще позиціонує себе в пошукових системах. Перш ніж додавати рекламу, варто перевірити, наприклад, фразу "квартира в оренду + назва вашого міста / району".
 
agent customer making deal
Отримайте допомогу від професіонала! 
Однак завдання оренди квартири слід покласти на когось, "з’їв зуби" на цьому. Завдяки цьому ми заощадимо багато:
 • часу - інвестуючи його лише протягом двох зустрічей: на самому початку співпраці та під час підписання договору оренди та протоколу передачі.
 • нерви - рієлтор, з яким ми підписуємо контракт, зробить хороші фотографії, розмістить рекламу на різних порталах, повідомить клієнтів, які знаходяться по той бік барикади, шукаючи безпечну оренду через агентство, і яких ми не отримаємо безпосередньо до! 
Він подбає про всю маркетингову діяльність та підбере найкращих кандидатів під час презентації квартири. Він буде посередником у переговорах щодо умов угоди, допоможе записати відповідні положення у контракті та протоколі передачі.
 
Одним словом - це співпраця з однією людиною, яка діє від нашого імені від початку до кінця, завдяки чому це просто безпечніше і набагато простіше. Витрати на співпрацю з офісом нерухомості зазвичай невеликі пропорційно часу, зусиллям та грошам, які щомісяця перераховуватимуться на наш рахунок.
 

ВІСОН — надійний експерт з питань нерухомості!

 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)