0

Фактично кожен хоча б раз за своє життя стикався з агенціями нерухомості або ріелторами. І не важливо — чи ви шукали квартиру подобово, чи обмінювали, купували або продавали житло. І таких людей чимало, як і історій та міфів про роботу цих структур.

Сьогодні ми розглянемо найпопулярніші міфи зі сфери продажу нерухомості через ріелторів.
 
Основні з них: 
- ріелтором може будь-хто, бо це легко і не вимагає спеціальної освіти; 
- робота ріелтора — це легкі та великі гроші;
- ріелторам не можна довіряти, бо майже усі вони шахраї.
 
Ріелтором працювати зможе будь-хто, адже робота не важка. Саме так думає чимало потенційних клієнтів. Більшість з них просто не розуміє в чому заключається фаховість людей цієї професії. Ми спробуємо пояснити. Ріелтор — це хороший психолог, продавець, аналітик, документознавець та оцінювач. Адже потрібно не лише запропонувати продукт. Хороший ріелтор повинен допомогти клієнту не лише визначитися із покупкою, але й підписати угоду про купівлю-продаж чи оренду. Не кожен початківець має шанс на успіх. Аби досягти хороших результатів — потрібно орієнтуватися в темі та постійно вдосконалюватися. 
 
Робота будь-якого ріелтора, це не лише найти клієнта. Найскладніше — продати об'єкт на вигідних умовах, підготувати необхідні документи, оформити права власності та забезпечити надійний розрахунок. 
 
 investicii v nedvizhimost plyusy i minusy 173606 620x0
Про те, що ріелтор заробляє великі гроші за дріб'язкову роботу — це ще один міф. Насправді заробітки людей цієї спеціальності залежать від кількості підписаних угод — тобто від відсотків. Як правило, від продажу ріелтор може мати 3-5%. Що стосується оренди, то за показ він може взяти від 50 до 100% комісійних від місячної вартості житла.  Тому стверджувати, що це вигідно — не варто, адже не щодня ріелтор оформляє угоди купівлі-продажу. Ріелторам-початківцям варто перестрахуватися і мати якийсь додатковий стабільний дохід. Якщо ж ви прагнете отримувати хороші комісійні, то доведеться попрацювати понаднормово, аби зібрати хорошу клієнтську базу.  
 
Плітки та чутки — часто-густо люди вважають ріелторів шахраями, які намагаються на порожньому місці на вас заробити гроші. 
 
Звісно, буває й таке. Ви приходите в агенцію, а там люди, які не орієнтуються ні в ціновій політиці, ні в нерухомості. Вони не можуть нічого толкового порадити, відповіді не точні та сумнівні. Якщо вони пропонують свої послуги, а документів про співпрацю підписувати не дають, то, однозначно, шукайте професіоналів. Бо на меті таких "ріелторів" - взяти у вас гроші без будь-яких зобов'язань. А це загрожує втратити гроші й не отримати бажаного результату. 
 
Один з перевірених варіантів, як не потрапити в тенета шахраїв — йти до агенції нерухомості, що може похвалитися схвальними відгуками клієнтів.  Тому ми рекомендуємо звернутися в агенцію нерухомості "ВІСОН". Тут усе прозоро та відкрито. Фахівці дадуть відповіді на усі ваші запитання, а нерухомість, яку пропонуватимуть, надійна та перевірена. Співпраця відбувається згідно з укладеними угодами та фіксованих цін. Пам'ятайте, правильно обрана агенція нерухомості — запорука хорошого обслуговування.
 
Завітайте до офісу агенції нерухомості «ВІСОН» за адресою: м. Тернопіль, вул. Живова 15Б, офіс 23, ТЦ "Кристал" що напроти ТЦ "Орнава". 
 
Якість для нас – це не порожнє слово, ми намагаємося зрозуміти та почути кожного клієнта. 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)