0

У газеті «RIA+» та на сайті «20 хвилин» було розміщено матеріал під назвою «Секрети успіху в бізнесі розповів директор агенції нерухомості «Вісон». У цій статті директор АН «Вісон» Володимир Васильович Гудак розповів про перший рік роботи агенції, здобутки та плани на майбутнє.

Cайт «20 хвилин»Основним правилом роботи, що допомагає досягнути успіху, є довіра клієнтів та постійна робота над собою. Володимир Васильович, як колишній банківський працівник розуміє на скільки важливою є робота із підготовкою необхідного пакету документів. Адже саме це і породжує довіру клієнтів – впевненість у професіоналізмі та якісній роботі компанії.

Окрім цього, кредом агенції нерухомості «Вісон» є: «Ставитись до клієнтів потрібно, як до членів своєї сім’ї». Тільки тоді, коли ти будеш справді турбуватися про тих людей, які приходять до тебе зі своїми проблемами, ти зможеш зробити для них практично все.

Оскільки ти ж готовий зробити все можливе і неможливе для того, щоб члени твоєї сім’ї були щасливими, то так само і має бути із клієнтами. Вони дійсно відчувають це і більше довіряють, більше відкриваються. А це дуже спрощує роботу.

Поруч з цим АН «Вісон» пропонує високоякісний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Такого, щоб ми не могли допомогти комусь, хто до нас звернувся, практично не буває.

Ми зможемо знайти або підібрати найкращий варіант, щоб клієнт залишався завжди задоволени.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)