0

Навчання: три дні на майстер-класі Артура Оганесяна

Впродовж 4, 5 та 6 травня 2017 року в Рівному відбувся майстер-клас Артура Оганесяна «Ефективна продажа ексклюзивної ріелторської послуги власнику об’єкта нерухомості», у якому прийняв участь Володимир Гудак, директор АН «Вісон».

Впродовж цих трьох днів для представників провідних агенцій нерухомості України було проведено навчання щодо грамотної та кваліфікованої роботи агенцій з власниками об’єктів нерухомості.

Зокрема, йшла мова про ексклюзивний договір з власниками нерухомості. Ексклюзивний договір означає, що людина, яка хоче продати нерухомість, доручає цю справу тільки одній агенції нерухомості, надаючи їй ексклюзивне право продажу. Адже при підписанні такої угоди власник вже не може продавати об’єкт через іншу агенцію нерухомості.

Артур Оганесян, проводячи майстер-клас, наголошував, як важливо для агенції нерухомості виправдати довіру клієнта, яку він проявляє під час підписання ексклюзивного договору. Такій агенції варто проявляти свій професіоналізм та вміння вести справи максимально якісно.

Продаючи об’єкт за такою угодою, ріелтори мають докласти всіх зусиль в його просуванні та рекламуванні. У такому разі вони також мають право співпрацювати зі своїми колегами задля здійснення швидкого та ефективного продажу.

Окрім цього, на навчанні йшла мова про важливість добросовісності агенцій нерухомості, коли вони ставлять інтереси клієнта вище своїх. Відтак як зазначив Артур Оганесян, тільки, коли ріелтор налаштований на вигоду, насамперед, для свого клієнта, то тоді він зможе отримати її й сам. Саме такі підходи і таке ставлення до роботи з клієнтами в АН «Вісон».

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)