0

«Агенція нерухомості «Вісон» – чесність, турбота про клієнтів та професіоналізм

Сайт «20 хвилин» опублікував статтю про агенцію нерухомості «Вісон» і підсумки її роботи за період трохи більше, аніж один рік. Директор АН «Вісон» Володимир Васильович Гудак розповів про здобутки, якими може похвалитися компанія за такий невеликий період.

Адже агенція нерухомості «Вісон» з самого початку взяла високий старт, заявивши про себе як про професійну та досить амбітну команду. Про це свідчить тільки статус «Кращої агенції нерухомості» за результатами «Народного бренду 2017», а також диплом «Надійний партнер» від сайту нерухомості DOM.RIA.

Як каже Володимир Васильович, перші вершини компанії було взято завдяки професійній підкованості його команди, а також основному кредо «Ставитися до клієнтів, як до членів своєї сім’ї». Адже тільки якісний сервіс в обслуговуванні може дозволити фірмі рости, розвиватися та розширювати свою клієнтську базу.

Головними особливостями роботи «Вісону» є такі необхідні для професійної агенції нерухомості аспекти:

  • наявність власного офісу;
  • висококваліфіковані працівники;
  • власна база даних;
  • зручний у користуванні та максимально наповнений сайт організації;
  • дотримання всіх законодавчих норм у веденні документів.

Про ефективну роботи компанії «Вісон» як агенції нерухомості, в першу чергу, можуть судити тільки клієнти, які змогли оцінити професіоналізм та високий сервіс обслуговування її працівників.

А ми, в свою чергу, обіцяємо, що в жодному разі не будемо збавляти темпів, а тільки рости і розвиватися, щоб ставати кращими для вас.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)