0

Газета «Вільне життя»

Обласна громадсько-політична газета «Вільне життя» у номері №71 від 13 вересня 2017 року опублікувала матеріал під назвою «Не поспішайте продавати», у якому йшлося про сучасний стан справ на ринку нерухомого майна. У публікації оприлюднено коментарі директора агенції нерухомості «Вісон» Володимира Васильовича Гудака у якості експерта щодо тернопільського ринку нерухомості.

Під час написання статті у своїй розмові із журналістом Володимир Васильович зазначив, що нерухомість – це той капітал, поспішати розлучатися з яким зовсім не варто, адже він вічний.

Так, порівняно з 2012 роком ринок нерухомості досить просів, але це пов’язано, в першу чергу, з такими факторами, як війна, нестабільність у країні, зменшення доходів населення, а поруч із цим всім різкий стрибок долара. Та все ж таки, якщо курс долара не зміниться і економіка буде стабільною, то нерухомість буде зростати в ціні. Вже зараз у деяких регіонах підвищується оренда житла.

Зокрема, оренда житла є досить дохідною частиною для власників нерухомості, адже це постійний та впевнений дохід, який все одно в гривневому еквіваленті буде зростати. Тим паче, якщо квартира знаходиться у новобудові, і з досить пристойним ремонтом.

Та й для тих людей, хто давно прагне отримати таку бажану власну домівку, останні роки хороший період для придбання власного житла, особливо, що стосується ринку одно- та двокімнатних квартир.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)