0

«Вісон» - за адресою: вул. Острозького, 28, приміщення 3

Для особливої зручності своїх клієнтів агенція нерухомості «Вісон» переїхала на новий офіс, тепер ми знаходимося за адресою: вул. Острозького, 28, приміщення 3 (напроти шкірдеспансеру)

АН «Вісон» намагається постійно йти в ногу з часом, неперервно розвиватися і рухатися вперед. Відтак ми робимо все можливе і залежне від нас, щоб Ви, наші клієнти, переступаючи поріг нашого офісу відчували себе щасливими і бажаними клієнтами.

Ми розуміємо, що поняття «високоякісного сервісу» це не пусті слова, а те, до чого має прагнути кожен бізнесмен, що хоче втриматися на такому мінливому українському ринку.

На жаль, в Україні, а в Тернополі, зокрема, ринок нерухомості не може похвалитися особливими здобутками у сфері обслуговування клієнта. Та ми надіємося, що зможемо розбити цей стереотип і показати, що й агенція нерухомості може надавати якісний та хороший сервіс.

Тож, заходьте, ми чекаємо Вас в гості у новому офісі з новими ідеями та новими прагненнями – м. Тернопіль, вул. Кн.Острозького, 28, приміщення 3.

Завжди Ваші – агенція нерухомості «Вісон»

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(2 Голосів)