0

Молодіжний кредит

Всі, мабуть, чули, але не всі знають - що це! Молодіжний кредит є,  і видається в межах житлового будівництва по спеціальній  програмі. В такому випадку, держава фінансує житло учасникам даної програми.
Позичальники повертають або всю витрачену суму або її частину, з відсотками або без, залежно від того чи є діти чи немає.


Яке і скільки?
Квартира може бути будь якої площі чи вартості, у вторинному будинку (не старше 20 років) чи новобудові. Перший внесок - 6%, фонд оплачує решту 94%. І оплачує лише в межах норми площі на 1 людину. За постановою кабінету Міністрів України № 584 від 2001 р., сума кредиту розраховується згідно з нормативом 21кв.м на кожного члена сім'ї та ще + 20 кв.м. Тобто разом - 83 кв.м.Хто може стати позичальником?


Вимоги:
 Вік: одинокі люди віком до 35 років та члени сім'ї, вік кожного до 35 років.
 Позичальники повинні стояти в черзі на поліпшення житлових, та лише в тому місті де вони зареєстровані.
 Платоспроможність: кожен член сім'ї, має мати прожитковий мінімум, та додатково кошти на погашення кредиту. Є випадки, коли беруть поручителя - якщо не вистачає коштів
Важливо:
Сім'ї без дітей та неодружені виплачують 3% річних. Якщо одна дитина - 0, двоє - держава компенсовує 25%, а троє - 50 % і більше.Що потрібно зробити:


1.Стати на квартирний облік.

Потрібно прийти в районну чи сільську раду, або в міськвиконком. Мати з собою паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дітей, довідки з паспортного столу, та наявність нерухомості.

Основні моменти коли людину зобов'язані поставити на облік:

  • вона прописана у своєму місті
  • на кожного члена сім'ї припадає менше житлової площі, ніж належить


2. Подати анкету до Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Потрібно мати з собою довідки:
 - про те, що ви стоїте на черзі на поліпшення умов
 - довідка №3з про прописку та склад сім'ї
 - паспорти, коди, свідоцтва про шлюб та свідоцтва народження дітей
 - довідки про зарплату за 6 місяців


3. І потім - чекати.
Місце в черзі можна відстежувати на сайті фонду.Все інше - буде залежати від фінансування програми на місцевому рівні. Можна стояти по черзі 3-4 роки можна і 10.

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)