0

Як грамотно зробити огляд квартири

Купівля нерухомості - важливий крок для покупця, до цього потрібно підходити з усією відповідальністю. Розглянемо основні моменти.

 Огляд при дворової території

 1. Зверніть увагу на стан двору, його догляду, наявності парковки, вільних місць на ній. Навіть якщо у вас немає зараз автомобіля все одно уточніть і огляньте ці аспекти.
 2. Якщо у вас діти, то має бути наявність дитячої ігрової площадки.
 3. Зверніть увагу на яку сторону виходять вікна вашої майбутньої  квартири. Ідеально, якщо б вони виходили на обидві сторони.Якщо тільки у двір - будьте готові до того, що станете спостерігачем  двірних посиденьок, гулянок чи навіть “розборок”.
 4. Огляньте дім, в якому плануєте купувати квартиру, з усіх сторін. Подивіться стіни, стан швів, наявність сирих чи вкритих мохом стін, наявність балконів.

 

Огляд під'їзду

 1. Обов'язково зверніть увагу на стан під'їзду, тамбуру та вхідних дверей. Можете поцікавитись як давно був зроблений ремонт.
 2. Зверніть увагу на наявність недопалків чи банок з під пива. Огляд вікон інших жильців та стан дверей квартир на поверхах дасть чіткіше розуміння про ваших сусідів.
 3. Працездатність ліфту. По зовнішньому вигляду кабінки можна сказати про контингент жильців та про роботу комунальних служб. Поцікавтесь в які годині працює ліфт, вони є 24/7, і так, що вимикаються після 23.00.
 4. Прийміть до уваги наявність чи відсутність сміттєпроводу. Більшість жильці відмовляються від нього через запах, але це відбувається лише при неправильній експлуатації. Тут головне звернути увагу на місце розташування. Воно має бути між поверхами!!! а не на площадках де розташовані квартири.

Огляд самої квартири

 1. Іноді жальці роблять перепланування квартири, тому потрібно у власників уточнити чи воно було і чи узаконено по документах. Деякі зміни буде неможливо узаконити.
 2. Вид з вікна - є основним показником при огляді квартири. Оглядати потрібно вдень, щоб чітко мати уявлення, що коїться за вікном.
 3. Важливо: перевірка якості вікон та їх установки.
 4. Візуально перегляньте чи не осипається покриття стін, чи немає грибка та слідів затоплення сусідами

 

Після огляду квартири

Перегляньте інфраструктуру району де будете проживати, на наявність: шкіл, садочків, лікарень, аптек, торгових центрів.

 Вдалих покупок!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)