0

Плюси та мінуси квартир на останньому поверсі

Переважно, квартири на останньому поверсі славляться незручністю приживання. Є багато ризиків та нюансів, але і свої переваги.

На останніх поверхах, в більшості живуть творчі люди, яким необхідний гарний вигляд з вікна, натхнення, та люди які люблять тишу.

Розглянемо спочатку мінуси та плюси помешкання у будинках радянського будівництва - до 1991 р., які часто можна зустріти на вторинному ринку.

Недоліки:

  1. Найголовніший - це проблеми з покрівлею на даху, особливо у панельних будинках. І навіть якщо це рідко, і небагато, і ви ретельно все витираєте - від грибка вас ніхто не застрахує.
  2. Проблеми з ліфтом. Якщо він не їде - потрібно іти пішки. 

Переваги:

  1. Вигляд з вікна, особливо якщо є балкон.
  2. Тиша! Немає сусідів зверху, менше чути шум машин та галас з двору.
  3. Ви точно уникнете попелу від паління на балконі сусідів вище та витріпування килимків.
  4. Гарне денне освітлення.

Що стосується сучасних будинків, особливо новобудов - тут уже більше працюють над якістю даху, тому проблеми з ним - явище більш рідкісне. 

Такі квартири продаються дорожче чим на першому поверсі, а інколи - і дорожче за середні поверхи.

Якщо це технічний поверх (так звані творчі майстерні) - вартість буде дешевша, але варто перевірити можливість газо- та водовідведення, та уточнити переведення нежитлового помешкання в житлове. 

До плюсів, ще додаються високі стелі, вищі ніж у звичайних квартирах.

Отже, є свої переваги та недоліки. Головне - орієнтуйтеся на свої бажання та потреби, та прийнятні для вас недоліки й робіть ваш вибір!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(2 Голосів)