0

Матеріал новобудови

Комфорт, вартість, теплопровідність, довговічність. Голова обертом від нюансів, які потрібно врахувати покупцям квартири й левова частка якісної експлуатації залежить від будматеріалу. Цегла – довговічна, панель – дешева, а моноліт – пришвидшить отримання готового житла. Що обрати? Розгляньмо переваги та недоліки сучасних матеріалів багатоповерхівок.

Залізобетонні панелі застосовувалися ще у “хрущовках” і досі користуються популярністю через свою економічність. Цей дешевий матеріал дозволяє звести будинок у рекордно короткі терміни, має мінімальну усадку і приступити до оздоблення можна відразу після здачі об’єкта.

Недоліки:

·        панельні будинки зводяться з типовим плануванням і перенести комунікації чи демонтувати стіни – неможливо;

·        низький рівень ізоляції;

·        у міжпанельних швах часто з’являється грибок.

 

Монолітний залізобетон – єдиний матеріал, який дозволяє звести новобудову понад 30 поверхів. Терміни здачі об’єкта довші ніж при використанні панелей, проте залізобетон дозволяє робити квартири з вільним плануванням та реалізувати нестандартні рішення.

Недоліки:

·        висока собівартість будинку;

·        залізобетонні конструкції потребують додаткового утеплення.

Цегла – королева матеріалів через свою екологічність, довговічність, стійкість до перепадів температури, погодних умов та пожежної небезпеки. Цегляні будинки не затримують надлишкове тепло та холод.

Недоліки:

·        висока вартість житла, яка виправдана своїм комфортом та безпекою;

·        після завершення будівництва потрібен час на усадку конструкції;

·        без належного прогріву у приміщенні піднімається рівень вологості.

Забудовники комбінують моноліт, залізобетонні панелі та цеглу, щоб компенсувати недоліки того чи іншого матеріалу та отримати максимум переваг в експлуатації об’єкта. Обираючи квартиру орієнтуйтесь на власні пріоритети, адже одним важлива звукоізоляція, а іншим — вартість житла. Нехай щастить!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)