0

Газовий, електро, біо

Камін уже давно перестали використовувати виключно для обігріву будинку, а зробили центральним елементом дизайну інтер'єру. Він наповнює будинок затишком та спокійною атмосферою, стає улюбленим місцем у будинку і зоною відпочинку всіх мешканців. Завдяки сучасним технологіям і переплануванням, камін можна поставити у квартиру: вбудувати в стіну чи поставити у кут, —  найкраще для цього підійдуть: 

 

Класичний камін у якому потріскують дрова і навіюють святкову різдвяну атмосферу. Він доповнить інтер'єрний стиль та обігріє приміщення. Відверто, монтаж та експлуатація такого каміну справа проблематична у багатоповерхівках, оскільки він потребує повноцінний димар, який може бути у старих будинках, новобудова зі спеціальним плануванням або його можна зробити у квартирі на останньому поверсі. Класичний камін можна ставити лише з дозволу пожежної інспекції.

 

Газовий камін легший в експлуатації й можна використовувати для опалення в міжсезоння. У ньому замість дров згоряє газ, а продукти згоряння виводяться через димар

Недоліки:

  • потрібен дозвіл газової служби та пожежної інстанції; 
  • камін не можна буде переставляти, бо до нього буде підведена окрема труба;
  • вимагає спеціальної вентиляції;
  • не вийде вбудувати в несучі стіни.

Електрокаміни імітують справжній вогонь без процесу згоряння, тому на їх встановлення не потрібен дозвіл. Через відсутність відкритого вогню портали для електровогнищ можуть виготовлятися як з каменю і цегли, так і з гіпсокартону, дерева або металу. Підключення каміну до централізованої опалювальної системи дозволяє обігрівати одну кімнату у міжсезоння. 

 

Всередині біокаміну згорає біоетанол, який не обігріє кімнату. Такі конструкції не потребують дозволу і можуть бути різних розмірів та форми. У біокаміні потрібно стежити за рівнем палива і якщо вибрати біоетанол з ароматом, то приміщення наповниться улюбленим запахом.

 

Фальшкамін – для тих, кого цікавить лише інтер’єр. Його виготовляють з деревини, гіпсокартону, каменю чи цегли. У фальшкаміна є портал без джерела вогню та димаря.

 

Камін може стати оригінальним доповнення або способом обігріву. Який вид ви виберете, такі функції він виконуватиме. 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(2 Голосів)