0

Чи потрібна вам квартира-студія?

Ринок нерухомості розвивається і перед сім’ями, які хочуть придбати житло, постає нелегкий вибір. Спробуємо спростити задачу і нижче розберемо нюанси квартир-студій, їх переваги та недоліки. 

Які особливості планування квартири-студії?

  • Зазвичай, має лише двері у санвузол та вхідні;
  • Зонують приміщення за допомогою меблів, виділяють кольором чи перепадом рівня підлоги;
  • Найчастіше, об’єднують їдальню, вітальню і спальну зону.

 

Студія чудова альтернатива звичайній 1-кімнатній квартирі, адже вона світла і простора. Таке планування підійде для самотніх, молодих людей, бо якщо у приміщенні проживатиме більше мешканців – може не вистачити особистого простору. 

 

Головна особливість квартири-студії – вона не передбачає ізольованої кухні і, якщо ви полюбляєте готувати вдома, подбайте про потужну витяжку. Щодо спальні, то сміливі дизайнерські рішення, дозволяють зонувати її за допомогою рухомих перегородок чи розсувних ширм.

 

Квартира-студія – ідеальний варіант для людей, які хочуть інвестувати у нерухомість, але мають обмежений бюджет. Вартість такої квартири обійдеться дешевше ніж 1-кімнатної і рахунки за комунальні послуги – значно нижчі. 

 

 Ця квартира справжня знахідка для людей, які полюбляють мінімалізм і не люблять витрачати час на прибирання квартири, а ще, мешканцям із дітьми, на такій площі, легко тримати малечу у полі зору. Останнє може бути мінусом, адже вся квартира, як на долоні, рідко вийде побути наодинці із собою, а якщо у співмешканців різний режим роботи чи сну, це може бути дискомфортно.

 

 В оформленні квартири-студії важливо дотримуватися єдиного стилю і любителі важких дизайнів в стилі бароко чи ампір, можуть засмутитися, що меблі туди просто не помістяться. Перш ніж вкладати гроші у нерухомість, оцініть переваги та недоліки всіх варіантів, адже ваше фінальне рішення – комфорт на роки.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)