0

Як не бути обманутим?

Якщо їхати містом і звертати увагу на рекламу, виникає питання: “Звідки працівники цієї сфери черпають натхнення? ” А ще: “Як не купитися на оманливі пропозиції? ”

 

Кожен був у ролі покупця, людини, яка має певну суму грошей і хоче витратити її на омріяну покупку. У цей період, всі пропозиції здаються вигідними, знижки правдивими, адже ми бажаємо швидше завершити нудний процес покупки і насолоджуватися придбаним товаром. Чудово, якщо це сезонне взуття: прогадали, то на наступний рік придбаєте нове. А як щодо житла? Таке рішення приймається раз на декілька років і ми приготували для вас підказки, як читати рекламні оголошення між рядків і знайти справді вигідну пропозицію.

 

 

Низька ціна: що за нею ховається?

  • За дуже низькою ціною квадратного метра нерідко ховається поганий забудовник і перш ніж укладати угоду з відділом продаж – пошукайте інформацію про репутацію, реалізовані проекти законність та відгуки інших покупців;
  • Квартири поки немає. Деякі забудовники дають рекламу квартир з низькою ціною, які знаходяться лише на етапі котловану або взагалі не почали будуватися. Інвестувати на такому етапі – вигідно, але рекламується така нерухомість неправдиво, як така, що на останньому етапі готовності і вводить в оману покупця.
  • Квартир дуже мало. В маркетингових цілях забудовники виставляють кілька квартир за заниженими цінами, щоб розпродати в лічені години і купувати таке житло можна, якщо пропозиція не містить невигідних умов.
  • Низьку ціну можуть поставити на квартири тільки певної поверховості та площі, а багато інвесторів можуть подумати, що на всі варіанти в новобудові. Під акцію потрапляють квартири з малою чи великою площею, з вікнами на проїжджу частину, житло з невдалим плануванням, кутові квартири, нерухомість на 1-поверсі. Якщо умови забудовника для вас не вважаються недоліком – сміливо купуйте.
  • Апартаменти. Більшість з таких комплексів – переобладнані офісні будівлі. Будьте уважні, бо різниця між апартаментами і квартирами досить суттєва.
  • За низькою ціною може ховатися стара пропозиція. Розумієте про що ми? Невчасно змінене оголошення на білборді або сітілайті.
  • Забудовники знають найбільшу проблему клієнтів: відсутність повної суми для покупки й ставлять низьку ціну на ті варіанти житла, які підходять для іпотеки чи часткової виплати. Наприклад, нульова процентна ставка до введення в експлуатацію — це терміни від декількох місяців до 3 років. Зараз існують і «довгострокові розстрочки» на 5-10 років, але з процентною ставкою 3-10% в залежності від девелопера. І це вже більше схоже на кредит. Тому уважно вивчіть умови договору і проконсультуйтеся у юриста перш ніж погоджуватись на пропозицію.

 

Окрім низької вартості, забудовники заманюють вигідним місцем розташування або інфраструктурою. Більшість вказують наявність супермаркетів, салонів краси і ресторанів на перших поверхах, приватних дитячих садочків та шкіл. Виконання цих обіцянок варто ще раз уточнити у відділі продажів. Місце розташування, легко перевірити на онлайн-карті або приїхавши особисто за адресою. Отож, самостійно оцінюйте всі переваги, читайте і не довіряйте тільки перевагам, перерахованим в рекламі.

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)