0

Хата на Новий рік

"Хата на Новий рік” або ви вже знаєте де будете святкувати? 

Орендоване житло на святкування — вигідно та свобода дій. Проблема лише у цінах, які виросли наче замети снігу, якого немає та сусіди, які можуть поскаржитися на галасливу компанію. Якщо ви зустрічаєте 2020 у ресторані, заклад виставляє свої обмеження: меню, години святкування, новорічна програма, а от квартира орендована на добу дозволяє організувати все, як вам заманеться.

 

 Найзручніше шукати “хату” в інтернеті, там безліч пропозицій на будь-який смак та гаманець, але щоб не натрапити на шахраїв, рекомендуємо вибрати житло із передоплатою. Подбайте про свою гарантію.

 Любителі активного відпочинку, зазвичай обирають будинок, який підійде для великої компанії, дає більше простору для гуляння і якщо ви хочете відпочивати без сусідів, запустити салют, то будинок – відмінний варіант. Але і його вартість обійдеться дорожче ніж квартири. 

У передноворічний сезон ціна за добу виростає вдвічі у зв'язку з підвищеним попитом, а цифру змінюються пропорційно до віддаленості квартири від центру. Хто хоче пройтися пішки до головної ялинки міста має бути готовий заплатити більше. 

Орендоване житло хоч і свобода, але чужа. Це майно власника і якщо ви не загадували під бій курантів мати проблеми із господарями — ставтесь бережно до місця у якому проходить святкування. Перед святкуванням уточніть у власників житла кількість гостей, правила користування каміном, сауною, купіть пластиковий посуд і заховайте якомога далі предмети, які легко робити.

 Зустріньте 2020 у доброму настрої. Щасливого Нового року!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)