0

Як знайти покупця на квартиру: поради

Продаж квартири — питання важливе, тому поставитись до нього потрібно достатньо відповідально. 

Причин реалізації нерухомості є безліч. Деякі продають квартиру з метою придбати її в іншому районі, інші планують використати отримані кошти для відкриття бізнесу або ж на оплату навчання ЗВО. Незалежно від Ваших бажань, обізнаність у цій справі – справжній козир.
Важливі нюанси при продажу квартири
1. Грамотне складання оголошення на продаж.
2. Ретельна підготовка до «оглядин»приміщення.
3. Підготовка обов'язкового пакета документів.
4. Вибір агенції нерухомості(звертайтесь лише до надійних та перевірених представників).
 
Це головні принципи, котрі обов'язково потрібно продумати на етапі підготовки продажу нерухомості третій особі. Їх належне виконання — запорука успішної угоди.
 
1.Складання оголошення
Незалежно від того, де Ви плануєте знайти покупця на квартиру, основним гачком є грамотний підхід до складання оголошення. У текстовій презентації повинні бути висвітлені переваги та основні параметри виставленого на реалізацію майна. Професійно складений текст, що допоможе забезпечити більшу кількість переглядів пропонованої нерухомості.
Загальні характеристики, які повинні бути в оголошенні, продавець може визначити самостійно. Але є інформація, котра обов'язково має бути присутня в змісті:
• Місцезнаходження будинку, в якому пропонується квартира (адреса).
• Ціна. Як правило, продавець пропонує вищу ціну, щоб у покупця була можливість торгу.
• В оголошенні також треба написати, скільки кімнат у квартирі. Якщо є додаткові приміщення або добудови, про них також потрібно розповісти.
• Текст повинен вміщати в себе інформацію про загальну та житлову квадратуру нерухомості.
• Поверховість будинку і безпосередньо поверх, на якому розташована житлова площа.
А також в оголошенні потрібно не забувати вказувати контактні дані, щоб потенційні покупці могли зв'язатись з продавцем і уточнити питання, що цікавлять або ж домовитися про огляд об’єкту.
 
2. Як підготувати квартиру до «оглядин»
Кожен власник нерухомості думає де і як знайти покупця на квартиру. Часто говорять, що саме наведення порядку є ключем до успішного продажу квадратних метрів. 
Підготовка квартири до «оглядин» полягає не лише у вологому прибиранні приміщень. Аби у потенційного покупця не зникло бажання придбати квартиру, і він зміг уявити себе повноправним її власником, необхідно:
• Прибрати все зайве з поверхонь: ліжка, крісел, стільців; усі речі та одяг заховати в шафу.
• З сервантів, поличок, шаф прибрати усі фотографії, рамочки та сімейні атрибути (грамоти, нагороди).
• З ванної кімнати винести всі зайві предмети одягу.
• Очистити поверхні від пилу.
Також, для того щоб створити затишок, наповнити чийсь новий дім приємним ароматом, за кілька годин до прибуття покупців можна спекти щось зі здоби, або ж заварити каву, — це дозволить налаштуватись покупцеві на правильний лад, а також забезпечить потрібний настрій і відчуття «як вдома».
 
3. Необхідний пакет документів для продажу
Перед тим як підписати договір про продаж квартири, необхідно переконатися, що всі документи в порядку. Нерідко трапляється таке, що бажання придбати нерухомість з'являється одразу після огляду об’єкту. А в ключовий момент оформлення угоди з'ясовується, що якихось обов'язкових документів немає. Тому, до цього питання варто підготуватися заздалегідь. Для оформлення договору купівля-продаж необхідний наступний пакет документів:
• Нотаріально завірені документи, що підтверджують право власності майна.
• У разі якщо частина майна була передана власнику в спадок або ж шляхом перепродажу, — акт-підтвердження правомірності переходу частини квартири теперішньому власнику.
• Технічний паспорт з детальним планом квартири, отриманий в БТІ.
• Стандартний житловий документ, в якому зазначено, хто прописаний у квартирі, а також всі квитанції комунальних платежів на поточний момент.
• Виписка, що підтверджує: об'єкт продажу не перебуває в заставі.
• Згода чоловіка, оформлена нотаріально.
• Довідка з наркологічного диспансеру.
Це основний перелік документів, який необхідний для укладання угоди купівлі-продажу. В особливих випадках можуть знадобитися додаткові довідки або підтвердження з інших інстанцій. 
 
4. Вибір агенції нерухомості.
Фахівці, які давно працюють у сфері продажу нерухомості, точно знають, як знайти покупця для Вашої квартири. Ріелтори, завдяки багатому досвіду, професійно презентують об'єкт, що дозволяє їм у підсумку, закріплювати успіх взаємовигідною угодою купівлі-продажу. 
Звернувшись в агенцію нерухомості Ви отримаєте ряд переваг над іншими продавцями, котрі роблять це самостійно:
• Вам більше не доведеться докладати зусилля для пошуку потенційних покупців, а потім ще й знаходити «потрібні» слова для зацікавлення. Вони робитимуть це за Вас.
• Експерт галузі нерухомості презентуватимуть об'єкти з особливим підходом, змістивши центр уваги з недоліків на яскраво виражені переваги.
• Агент нерухомості зацікавлений продати Ваш об'єкт за максимально вигідною ціною і це найбільший та мабуть, найприємніший бонус з вище перерахованих пунктів.
 
Усі ці нюанси вказують лише на одне: коли за справу береться професіонал, процес продажу нерухомості стає набагато комфортнішим та простішим для власника майна.
Дотримуючись усіх етапів та послідовностей, наведених в даній статті, Ви зможете продати Вашу квартиру, будинок чи земельну ділянку : швидко, надійно, вигідно. І серед усіх шляхів продажу обрати максимально комфортний для себе.
 
А для всіх тих, хто довіряє справу професіоналам – ласкаво просимо в агенцію нерухомості «ВІСОН»!
 
4.3333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг4.33(3 Голосів)