0

Сучасна класика

Сучасна класика — один з найпоширеніших стилів інтер'єру. Він  не прив'язаний до модних тенденцій, які постійно змінюються. Гармонія та елегантність, які є характерними рисами сучасної класики постійно залишаються актуальними.

Дизайнерські рішення цього стилю бездоганно підходять не тільки для оформлення житлових приміщень, але й для офісів, ресторанів та бутиків. Меблі в стилі сучасна класика виглядають монументально та дорого тому є головним елементом у створенні інтер'єру.
З матеріалів переважають натуральні камінь та дерево. Дизайн інтер'єру часто доповнюють такими елементами як колони, ліпнина та багети. В наші дні цей стиль часто поєднують з мінімалізмом, використовуючи  мінімум декоративних елементів.
 
2
Арт-деко
Арт-деко — стиль в дизайні, архітектурі та мистецтві, який з'явився в 30-х роках ХХ століття внаслідок змішування класичних, західних стилів зі стилями країн сходу та інших екзотичних країн. У ньому зустрічаються африканські, єгипетські, індійські та азіатські мотиви.
 
Арт-деко відрізняється різноманітністю та прагне задовільнити індивідуальний смак вибагливого замовника. В меблях та декорі використовуються дорогі та екзотичні матеріали — рідкісні породи дерева, слонова кістка, шкіри екзотичних тварин.  Дороге скло та кристали, масивні люстри та різноманітність освітлення. 
 
Функціоналізм
 Функціоналізм виник внаслідок індустріалізації у 20-х роках в Німеччині. Основою цього стилю — є зручність, функціональність та раціональне використання простору, тому він ідеально підходить для невеликих квартир. Меблі мають прості, геометричні форми, які органічно вписуються в планування сучасних квартир.
 
Інтер'єр у стилі Функціоналізм підходить сучасним, практичним людям, які проводять час вдома виключно для задоволення основних потреб — дах над головою та сон. Такі простори легко створити в середовищі сучасних типових міських будівель.
Обклеївши стіни шпалерами світлого кольору, ви отримаєте відчуття свободи та незавантаженості простору. На вікнах акуратні жалюзі, але можливі й прямі однотонні штори без прикрас. Декорування зводиться до мінімуму, або відсутнє зовсім. Головне пам'ятати, що переваги стилю функціоналізм — це прямолінійність, чистота форм і кольорів, відсутність надлишків та індустріальний шарм.
 
Мінімалізм
 Мінімалізм — стиль лаконічних форм, який характеризує повна відсутність декору, орнаментів або деталізації фасадної обробки. Предмети й простір втрачають форми, межі, створюється ілюзія нескінченного простору і невагомості.
 
Для сучасного Мінімалізму характерно грамотне моделювання житлового простору з набором тільки необхідних предметів, які розкривають композиційний задум, і спокійного, розсіяного світла. Приміщення зоновано по можливості без внутрішніх перегородок, з великими вікнами й багаторівневим освітленням. Вони настільки насичені світлом, що навколишній ландшафт, зливаючись з житловим простором, стає частиною його інтер'єру. У колірній гамі переважає білий, сірий і чорний тон. А блиск скла, хромованого металу, колір природної деревини або цегли доповнюють палітру.
 
Хай-тек
 Хай-тек (від англ. «Hi-tech» - високі технології) - дітище постмодерністської архітектури кінця минулого століття, яке втілило в собі гармонійне поєднання конструктивізму і функціональності простору, високих технологій, простоту і строгість декору.
Стилю характерні стрімкі, прямі лінії, велика кількість скляних і металевих деталей.
 
Хай-тек можна віднести до ультрасучасних стилів, у ньому застосовуються конструкції, властиві промисловим будівлям. У меблях і комплектуючих використовуються форми предметів і матеріали, пов'язані з технікою: нержавіюча сталь, пластик і хромовані поверхні, гнуті металеві труби, сидіння що обертаються. Широко використовуються мобільні перегородки, здатні змикатися і розмикатися, що дозволяє міняти планування.
 
ро
Ф'южн
 Ф'южн — молодий, експериментальний стиль, почав своє існування в 90-х роках минулого століття і є результатом впливу і взаємодії різних культур, традицій і технологій. Він дозволяє змішувати все в усьому, досягаючи гармонії між неоднорідними предметами та елементами. Він сподобається енергійним та життєрадісним людям, які не бояться експериментувати з кольором і формами.
 
Ф'южн відноситься до дизайнерських стилів, оскільки формування зв'язків між предметами засноване на емоціях, а не на їх функціональності. Головне, щоб зміст створюваного інтер'єру, колір і форми оздоблювальних матеріалів, меблів та аксесуарів органічно поєднувалися в єдине ціле в житловому просторі.
 
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)