0

Сьогодні на ринку житла у нашому місті можна придбати квартири з ремонтом "під ключ" або під чистову обробку. Що вигідніше — купити повністю готову квартиру або робити ремонт в новобудові самому?

Сьогодні пропозиція в сегменті новобудов перевищує реальний платоспроможний попит, тому забудовники змушені прислухатися до потреб своїх клієнтів та пропонувати й різноманітні варіанти обробки квартир в нових будинках. Покупець став більш вимогливий і до якості будівництва, планувань, благоустрою прибудинкових територій, а забудовники, змушені жорстко конкурувати між собою, намагаються максимально відповідати цим вимогам.
 
Квартира з готовою обробкою — ідеальний варіант для тих, хто планує якомога швидше в'їхати в новий будинок і почати там спокійне нормальне життя, без постійного шуму і бруду. Ще одна безсумнівна перевага такого придбання — це можливість включити витрати на остаточну обробку в загальну вартість квартири й оформити іпотеку відразу на всю суму, що дозволить уникнути додаткового фінансового навантаження після введення будинку в експлуатацію.
 
Мінус квартир з обробкою — обмежене число варіантів дизайну: як правило, забудовники пропонують на вибір дві-три версії чистової обробки з матеріалів, приблизно рівних за вартістю.
 
Попит на квартири без обробки як і раніше не слабшає. Головна перевага квартир, пропонованих під чистову обробку, — можливість створити індивідуальний інтер'єр, що відповідає особистому смаку власника. Саме тому квартири з ремонтом не затребувані в комфорті й бізнес-класі, де покупці, часто спільно з професійними дизайнерами, вважають за краще створювати власний унікальний життєвий простір.
 

ZhK Den i nich Ternopil photo 82629 310x240x80

 
 
Сучасний покупець має можливість вибору. Є забудовники, які як і раніше продають квартири з низьким ступенем готовності, але за нижчою, ніж у конкурентів, ціною. Є ті, хто пропонує на вибір предчистову обробку високого ступеня готовності або ремонт "під ключ". Покупець новобудови повинен зважити всі "за" і "проти" таких пропозицій, оцінити свої фінансові можливості й вибрати з представлених на ринку варіантів той, який найбільшою мірою буде відповідати його потребам.
 
Але найголовніше: до якого б з варіантів обробки квартири в новому будинку ви не схилялися, не забудьте звернутися до професіоналів ринку нерухомості — вони допоможуть вам зробити вибір, про який згодом не доведеться шкодувати. Крім внутрішнього стану квартири, при виборі новобудови слід враховувати безліч чинників. Ріелтори агенції нерухомості "ВІСОН'" володіють вичерпною інформацією про всі нові й споруджувані будинки нашого міста!
 
АН "ВІСОН'" є офіційним уповноваженим представником з продажу квартир від більшості товариських будівельних компаній. Всі об'єкти реалізуються за цінами й на умовах забудовників.
 
Телефонуйте нам або приходьте на консультацію в офіс на вул. Живова, 15Б, офіс 23 ТЦ "Кристал" і отримаєте безкоштовну консультацію про квартири, виставлені на продаж в нових і споруджуваних будинках Тернополя!
 
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)