0

Так-так, це так. Чому? Через режим самоізоляції покупців на ринку нерухомості стало менше. Багато з тих, хто планував придбання нерухомості, необачно відкладають це питання "до кращих часів". І саме тому, ті, хто наважується на покупку нового житла в кризу, виявляються в найвигідніших умовах: через падіння попиту забудовники не можуть собі дозволити підвищення цін. Більш того, в боротьбі за покупця вони готові давати знижки.

Що потрібно робити, якщо ви хочете купити квартиру в новому або споруджуваному будинку?
1. Піти в банк для того, що б подати заявку на кредит.
2. Потім ще раз (а можливо, і не раз) прийти в банк і принести всі необхідні документи.
3. Витратити чималу кількість часу на пошук в інтернеті новобудов і телефонів забудовників (повірте нашому досвіду, це не так просто, як може здатися на перший погляд)
4. Витратити ще більше часу на збір інформації про об'єкти.
5. Провести аналіз переваг і недоліків новобудов (якщо даних, отриманих з відкритих джерел для цього вистачить).
6. Спираючись на свої бажання і фінансові можливості, скласти шорт-лист з 5-7 об'єктів.
7. Обдзвонити відділи продажів (якщо у забудовника є власний відділ продажів і він не самоізолювався настільки, що не відповідає на дзвінки) і домовитися про перегляд, якщо це можливо.
8. Об'їхати всі вибрані новобудови (на це буде потрібно не один тиждень)
9. Коли об'єкт буде обраний, дізнатися, що ж ще потрібно для здійснення угоди (вам пощастить, якщо фахівець з відділу продажів забудовника буде настільки люб'язний, що допоможе вам)
10. Ну і нарешті — КУПИТИ КВАРТИРУ!
 
Скажете, занадто складно?! Так, складно. Але ми, фахівці АН "ВІСОН'", знаємо, як купити квартиру в новому будинку, зробивши не 10, а всього ТРИ кроки, причому виходити з дому вам буде потрібно тільки для перегляду відібраних ріелтором об'єктів (це можна зробити за один день) і, власне, на угоду.
 

139980346

 
 
Отже, ТРИ простих кроки покупки новобудови на самоізоляції:
 
Крок 1. Дзвінок в АН "ВІСОН'" телефоном 067 470 57 87. Вам відповість черговий менеджер. Ви розкажете йому, що хочете купити й отримаєте детальну консультацію з усіх новобудов. 
 
Крок 2. Вибір квартири. Всю найактуальнішу, а головне — об'єктивну інформацію про новобудови міста ви можете отримати від наших фахівців. Сформувавши шорт-лист, ріелтор сам зателефонує забудовникам і призначить зручний для вас час переглядів. Подивитися 5-10 новобудов можна за один день.
Коли ви остаточно визначитеся з об'єктом покупки, наші фахівці все зроблять за вас: підготують необхідні документи. І вам залишається останній крок ...
 
Крок 3. Угода. У заздалегідь вибраний час ви приїжджаєте і підписуєте договір участі в пайовому будівництві, переуступки права вимоги або купівлі-продажу. Повідомлення про те, що ви стали щасливим володарем нової квартири, ви отримаєте по СМС та електронною поштою.
 
Все ... ВІТАЄМО!
 
Якщо у вас ще залишилися питання про те, як же все-таки комфортніше купувати нерухомість в умовах самоізоляції, ТЕЛЕФОНУЙТЕ 067 470 57 87 або пишіть нам в соціальних мережах, а також в сервісі онлайн-консультанта на сайті.
 
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг5.00(1 Голос)