0

Рієлтори розповіли про те, як змінився ринок житла з початком кризи, викликаної коронавірусом.

Ринок нерухомості досить інертний, тому реакція на мінливі реалії часто приходить набагато пізніше того моменту, коли вони відбулися. Експерти агенції нерухомості «ВІСОН» розповіли про основні тренди ринку, які з'явилися в галузі вже зараз.
 
Перший тренд, який відзначається повсюдно — зростання інтересу до нерухомості. Багато в чому це пояснюється тим, що люди, які зберігали гроші в національній валюті намагаються їх врятувати, купуючи квадратні метри. В рамках цієї ж тенденції відзначаємо і підвищення попиту на інвестиційну нерухомість. Так, з початку року кількість заявок зросла на 60-70%.
 
Другий тренд, який відзначаємо і ми, і банкіри — зростання кількості запитів на надання послуги «іпотечні канікули». Наприклад, «ПриватБанк» запроваджує додаткові кредитні канікули для позичальників програм «Житло в кредит» та «Кредит під заставу нерухомості».
 
Privat06
 
Третій тренд, який помітний вже зараз, це підвищений купівельний інтерес до дистанційних операцій.
 
Фахівці агенції нерухомості «ВІСОН» стверджують, що коли на первинному ринку житла, такі угоди вже є нормою, то для вторинного ринку такі запити покупців — новизна. Так, для реалізації таких сценаріїв у цьому сегменті є ряд обмежень. Тому, якщо угода в ланцюжку, тобто присутні кілька учасників, то там або за дорученням, або особисто. У таких операціях зазвичай гроші закладаються в осередок і там мають бути присутні люди — або підписанти, або власники. Фахівці також додали, що ще одним трендом стало різке зростання попиту на оренду заміського житла.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)