0

У новинах часто можна зустріти статичні дані щодо терміну експозиції об'єктів нерухомості. Так, середній термін реалізації квартири становить 2-3 місяці. І це дивує тих, чиї пропозиції «висять» рік і більше. Експерти агенції нерухомості «ВІСОН» назвали основні причини того, чому навіть ліквідний об'єкт довго не може знайти нового власника.

Серед головних причин того, чому навіть хороша квартира не продається, можна виділити 5 основних.
 
Головна проблема — неадекватна ціна. Кожен продавець хоче виручити побільше, але квартиру не куплять за ціну, якої вона не варта. Тим більше останнім часом правила на ринку нерухомості диктує покупець.
Вартість об'єкта можна дізнатися лише тоді, коли покупець і продавець домовляться про те, скільки саме він коштує. Розрахунки «незалежних» ріелторів дуже абстрактні й сильно залежать від контексту. 
 
Друга причина — неякісні фото та опис. Продаж — це робота, якщо не сказати мистецтво. І правильно подати товар вміє не кожен. В агентствах для цього є копірайтери, фотографи, оператори, фахівці з 3D-зйомки. Вони зроблять максимум, щоб зацікавити покупця. А далі справа за рієлтором.
 
890л
 
Також до трійки найбільш важливих факторів входять і малі маркетингові вкладення. Нерідко продавець дивиться на ситуацію зі своєї точки зору. Він вважає, що люди шукають квартири там, де це зробив би він. А комусь просто лінь задіяти всі можливі канали зв'язку. Ось потенційні покупці й не бачать об'єкт.
 
По-четверте, відсутність підготовки квартири для продажу. І мова йде не про євроремонт, як багато хто подумав. Це комплексне прибирання, регулярне провітрювання, вивезення (або хоча б маскування) особистих речей. Такі неприємні деталі часто формують негативне сприйняття квартири й відволікають від її принад. Покупець забуває, що купує стіни, а не бруд, запахи й розкидані речі.
 
П'ята причина, на думку експертів, слабка робота з покупцем. Сьогодні ринок нерухомості — ринок покупця. Клієнта необхідно залучати, переконувати, певною мірою тиснути на нього — і бути готовим до цього в будь-який час.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)