0

Покупці житла на первинному ринку нерідко звертаються не безпосередньо до забудовників, а в агентства з нерухомості. Чи дає це будь-які переваги?

У багатьох випадках купувати квартири в новобудовах через агентство буває зручніше. А іноді це єдиний спосіб придбати нерухомість у вподобаному будинку: деякі забудовники вважають за краще не витрачатися на утримання власних відділів продажів і реалізують квартири виключно за допомогою ріелторів.
 
При покупці житла як через агентство, так і безпосередньо у забудовника, ціна об'єкта буде однакова. Ріелтори в переважній більшості випадків не вимагають з покупця комісійних за допомогу в проведенні операції. Звичайно, в такому випадку мова йде про просту покупку. Якщо угода складається з декількох етапів, наприклад, — продаж наявного житла і покупка квартири в новобудові, то комісія буде приблизно така ж, яку клієнт платить за послугу по звичайному продажі квартири.
thumbnail tw 20200730102912 4154
Купуючи новобудову через агентство, клієнтові варто розуміти, що договір на продаж житла, що зводиться має право підписувати виключно забудовник. З агентством покупець укладає угоду на надання інформаційних послуг чи інший аналогічний договір.
Фактично агентство-посередник лише надає послуги з пошуку відповідного об'єкта, оформлення договору та супроводу угоди.
 
Агенти професійно розбираються в перевагах і недоліках об'єктів. Клієнт може в принципі не розуміти, в чому полягають недоліки квартири, розташованої поруч з шахтою ліфта або в торці будинку. І в підсумку буде розчарований, коли його нове житло виявиться холодним, або в ньому будуть чутні сторонні шуми.
Досвідчений ріелтор зверне увагу на ці та багато інших чинників, він обов'язково звіриться з технічною документацією, поверховими планами та тощо.
 
Головне завдання забудовника — продати житло, причому швидше реалізувати менш ліквідні квартири, відповідно він не зацікавлений розповідати покупцеві про їх недоліки.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)