0

Комунікації й транспортне сполучення — не єдине, на що варто звернути увагу при покупці покинутого будинку. В останні кілька тижнів на ринку нерухомості активно зростає попит на заміські будинки, котеджі, ділянки й навіть просто землю. 

Зараз дуже сильно зріс попит на заміську нерухомість, пов'язано це природно з тим, що в момент, коли люди змушені самоізолюватись в чотирьох стінах, цікавіше і вільніше це проходить на своїй ділянці, у своєму будинку.
Причому, стосується це не тільки облаштованих ділянок, але і до повністю покинутих будинків в сільській місцевості. Річ у тому, що такі будинки дешевші. Та й облаштувати їх за власним бажанням набагато простіше. Більш того, попит зріс не лише серед покупців такої нерухомості, але й в орендарів. Тому в перспективі усі вкладення можуть окупитися з лишком.
Виріс попит і на заміську оренду, причому не тільки індивідуальних будинків, а й будинків в садівничих товариствах, і на невеликих ділянках. Пов'язано це з тим, що люди не мають можливості виїхати на відпочинок за кордон, також утруднені переміщення всередині країни, і люди стали розуміти, що потрібно мати запасний варіант для відпочинку.
 59 main
Також ділимося кількома порадами для тих, хто вирішив зупинитися на покупці саме покинутого будинку, як одного з найбільш вигідних пропозицій. Для того, щоб будинок виявився комфортним для проживання, і територія не викликала додаткових проблем і фінансових витрат, при виборі будинку варто звернути увагу на три першорядні речі:
Місцезнаходження — щоб цікаве і зручне місце було, з можливістю відвідування продуктових магазинів хоча б. 
Зручне транспортне сполучення — якщо є свій автомобіль, то нормальні дороги, якщо розрахунок на громадський транспорт, то, як мінімум, повинен бути автобус, який в сезон ходить, що особливо актуально для людей похилого віку. 
І третій момент — наявність необхідних комунікацій, щоб облаштувати комфортне сучасне проживання в цьому будинку після того, як він буде відновлений.
Це основні речі, на які варто звернути свою увагу в першу чергу. Інакше, заощадивши на покупці будинку, покупець ризикує втратити на облаштуванні води й електрики, наприклад, індивідуальне проведення яких коштує значно дорожче, ніж колективне. Також не варто забувати про оцінку стану самого будинку. Набагато краще вибирати будинок з хорошим фундаментом, у якого можна буде замінити лише покрівлю, а не той, що стоїть на стовпах або валунах.
 
Придбати таку нерухомість можна трьома основними способами: через законних спадкоємців, у місцевих органів влади (якщо покинутий будинок вже встиг перейти у власність держави) і використовуючи право набувальної власності, для отримання якої необхідно протягом декількох років сумлінно доглядати за станом ділянки. Однак нюанси й деталі кожного способу можуть варіюватися, і краще дізнаватися про доступні способи безпосередньо в кожному конкретному випадку.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)