0

Були часи, коли щоб продати квартиру, достатньо було просто оголосити про її продаж, вибравши ріелтора і передавши йому ініціативу, — ціни на ринку росли, покупці вишиковувалися в чергу.

Це називалося «ринок продавця» - тобто продавець диктує умови.
На жаль, ці часи минули, а продавати в умовах «ринку покупця» мало хто вміє.
Одиниці тих, хто виставляє квартиру на продаж або здає в оренду, всерйоз замислюються про те, як зробити так, щоб вона СПОДОБАЛАСЯ потенційному покупцеві або орендареві.
 
Спливають банальні лінощі, небажання вкладати додаткові кошти й час перед продажем і надія на те, що і так зійде. Мабуть, мало хто знає — бюджетними способами можна перетворити «вбиту» кімнату в комуналці на цукерку.
 
Отже, ми розкриваємо вам 7 секретів успішного продажу, якими користуються професіонали ринку, але більшість приватних власників квартир ні.
 
1. Правильно виставляйте квартиру на продаж.
Якщо ви працюєте через рієлтора, не полінуйтеся проконтролювати ті оголошення і ту інформацію, яку він дає в оголошенні.
Фактор, який може виявитися вирішальним — як квартира виставлена на продаж. Ви навіть уявити собі не можете, скільки квартир описані й внесені в пошуковики невірно — часто плутають район, станцію метро і багато іншого ... Але ж більшість людей шукають житло за допомогою фільтрів.
Ось і виходить, що ваш варіант покупці просто не бачать. Обов’язково перевіряйте відповідність поданої інформації вашого об'єкта нерухомості.
 interer kvartiry v svetlyx tonax
2. Знайдіть кращий ракурс!
Сьогодні з розвитком різних програм і додатків на зразок Інстаграму з десятком фільтрів, красиві фото зробить навіть дитина.
Звичайно, ми всі думаємо про те, з якого ракурсу ми сфотографовані, коли викладаємо фото в Інтернет і зовсім не думаємо про це, коли викладаємо фото свого об'єкта нерухомості.
Запам'ятайте, красиві фото квартири — це чарівна посмішка для сайту знайомств. «Почаклуйте» і покажіть свою нерухомість з кращого боку — створіть на фото відчуття затишку. Важливий емоційний посил фото — візьміть за зразок журнали по інтер'єру, походіть по магазинах і подивіться, як оформлені шоу-руми.
 
3. Позбавтеся від старих речей.
Дорожче і простіше продається житло зі свіжим ремонтом. Але при цьому треба розуміти, що якщо вам подобається отруйно-лимонний колір, він зовсім необов'язково сподобається майбутнім мешканцям.
Тому найдешевший спосіб і найдієвіший — пофарбувати стіни в нейтральні пастельні кольори й підібрати хороше освітлення.
Столи й шафи не повинні бути сильно захаращеними, меблі повинні бути відремонтовані — ніяких звисаючих з петель дверцят бути не повинно.
 
4. Гарну квартиру почуєш носом.
Людина отримує дуже багато інформації завдяки зору і слуху, але «довіра» до цієї інформації набагато нижча, ніж, наприклад, до нюху.
Погодьтеся, якщо щось навіть дуже гарний неприємно пахне — він не викликає довіри. Так що обов'язково зверніть увагу на запах у квартирі.
Прийомами аромамаркетингу вже давно користуються менеджери з продажу і великі рітейлери. Так чому не можна їх використовувати при продажу або здачі житла? Звичайно можна! Якщо у квартирі при перегляді пахне свіжою кавою, печивом, це створює зовсім інший емоційний фон, створює відчуття затишного й обжитого простору.
 
5. Світло як на знімальному майданчику.
Згадаймо про зйомку фільмів.
Що допомагає розставити правильні акценти? Освітлення.
Навіть в самій «убитій» кімнаті є шанси правильно розставити акценти так, щоб викликати схвалення покупця.
 prodazha odnokomnatnaya ultrasovremennaya i stilnaya kvartira v zhk dzherelo ulica tolstogo irpen a10658 1
6. Речі попереднього господаря як характеристика квартири.
Що допомагає переконатися в правильності вибору?
Якщо є два варіанти, які приблизно схожі за ціною та характеристиками, то вибір йде вже на рівні емоцій.
Важливо, щоб потенційний покупець розумів, що і до нього тут жили адекватні, нормальні люди. Що це побічно підтверджує? Речі попереднього господаря — дорогий махровий халат, затишні тапочки, хороший планшет або комп'ютер.
Не відкрию таємниці, якщо скажу, що у продавців з багаторічним досвідом є навіть свій власний набір предметів, які можуть кочувати з квартири у квартиру для більш успішного продажу. Головне попередити покупця, що всі ці речі "господар" забере з собою.
 
7. Приведіть у порядок загальні площі.
Перед продажем або здачею в оренду квартири постарайтеся упорядковувати хоча б тамбур перед вашою квартирою. Помийте підлоги, відмийте стіни, позбудьтеся від сміття і неприємних запахів, потрави комах.
Зрозуміло, що ви не можете вплинути на стан всього будинку та двору. Але підмести загальні сходи, помити загальний майданчик перед квартирою — цілком у ваших силах, прибрати написи зі стін в під'їзді теж не дуже складно, якщо мова йде про продаж об'єкта.
Звичайно, всі ці приготування складно підтримувати протягом декількох місяців, тому ваше завдання — зібрати всіх бажаючих подивитися квартиру в певний час разом. Це цілком здійсненне завдання. В першу чергу, вам допоможе привабливе оголошення і правильно обрана стартова ціна.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)