0

Житлова проблема завжди була однією з найбільш нагальних проблем в суспільстві, і в сучасному світі становище анітрохи не змінилося. Пов'язано це з тим, що з одного боку наявність даху над головою є однією з основних потреб людини, а з іншого — придбання цього даху у власність пов'язана з вельми серйозними матеріальними витратами, які може дозволити собі далеко не кожен.

Втім, якщо допустити, що необхідна сума той чи інший спосіб все-таки була отримана: накопичена за довгі роки або отримана в спадщину, на перший план виходить правильний вибір об'єкта жаданої покупки. Оскільки при уявній простоті тут є кілька підводних каменів, на які неодмінно слід звернути увагу перед прийняттям такого важливого і відповідального рішення. Люди раз по раз роблять одні й ті ж помилки, які описані нижче.
 
Погоня за дешевизною
Це, мабуть, найбільш поширена помилка, яку робили, роблять і будуть продовжувати здійснювати люди, оскільки кожен мріє купити подешевше. Тому виявивши оголошення про продаж трикімнатної квартири в престижному районі за ціною однокімнатної квартири на околиці, слід включити здоровий скептицизм і все ретельно перевірити й перевірити ще раз. Перш за все, слід усвідомити, що такого явища, як розпродаж квартир не існує. Вартість квартир є досить об'єктивним фактором, який залежить від безлічі умов — територіального розташування, виду споруди, близькості до транспортних комунікацій і так далі. Можна припустити випадок, коли продавець має гостру потребу в грошах, і тому готовий на значні поступки, проте ніколи не слід скидати з рахунків можливість шахрайства. І навіть якщо про це не йдеться, низька ціна повинна насторожувати. Адже квартира може бути з якимось дефектом, через який господар хоче позбутися від неї навіть ціною матеріальних втрат.
 
7 main
Швидкість покупки
Не менш поширена помилка — бажання купити квартиру швидше. В якості аргументу зазвичай пред'являється той факт, що житло весь час дорожчає, і зволікання загрожує додатковими витратами. До таких хитрощів зазвичай вдаються недобросовісні ріелтори, що пропонують купити квартиру сьогодні, оскільки завтра вона буде дорожче. В якості доказів можуть наводитися новинні ресурси, які заявляють про черговий стрибок цін на нерухомість. Пастка зазвичай в тому, що ціна на таку квартиру може бути спочатку завищена, і розрахунок на те, щоб не дати клієнтові спокійно проаналізувати ринок і розібратися в тому, що його обманюють. Насправді зростання цін на нерухомість, безсумнівно, бути, однак продавці досить рідко змінюють ціну пропозиції, побачивши в новинах, що ціна нерухомості за останній місяць зросла на пару відсотків. Купівля квартири є одноразовою витратою вельми солідної суми, і перш ніж розлучитися з нею слід неодноразово все обдумати, зважити й проконсультуватися. Для консультацій можна використовувати як спеціальні агентства, наприклад агенцію нерухомості «ВІСОН», так і інтернет-ресурси, де обговорюються подібні проблеми.
 
Купівля будь-чого
Придбання квартири є одним з найбільш відповідальних рішень, і для багатьох епопея пошуку і вибору житла стає справжнім випробуванням на витривалість — і моральну, і фізичну. Перебуваючи в стані підвищеного тонусу, потенційний покупець, якого від отримання заповітних ключів від жаданої житлоплощі відокремлює всього кілька кроків, часто вважає за краще ігнорувати дрібні неприємні деталі — технічний стан квартири, наявність транспортної інфраструктури, сусіди та інші фактори, при тверезому розгляді здатні значно вплинути на остаточне рішення купити квартиру (саме цю, а не іншу). Таким чином, навіть після того, як квартира обрана, слід дати охолонути власним емоціям і тільки після цього все ретельно проаналізувати. У цій справі слід починати з розбору потенційних недоліків даної квартири,
 
Розглянуті пастки підстерігають практично кожного, хто вирішив обзавестися власним житлом, і роблять їх люди зазвичай саме в стані душевного підйому, пов'язаного з придбанням такої бажаної квартири. Тут слід пам'ятати, що наслідки необдуманого, емоційного рішення можуть неабияк отруювати існування згодом. Тому рішення слід приймати спокійно і без емоцій. Звичайно, неможливо дати повну гарантію, що куплена квартира не буде мати вад, а її ціна буде справедливою, однак дотримуючись даних порад, можна уникнути багатьох помилок, що здійснюються покупцями квартир.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)