0

Шукала квартиру «Вісон» великі молодці!!! Відмінний сервіс – грамотні та привітні працівники, дуже затишна атмосфера. Широка база об’єктів, що і допомогло зробити свій вибір.

Дуже задоволена роботою агенції!

Вісон – так тримати!!!

Наталя 4.07.2018 р.

Родина Васильчук щиро вдячні за продуктивну співпрацю з АН «Вісон». Ми залишилися абсолютно задоволені результатом роботи і професіоналізмом його співробітників. Особлива подяка директору агентства Володимиру.

Васильчук 27.06.2018 р.

Висловлюю слова щирої вдячності агенції нерухомості «ВІСОН» за вчасний професіоналізм та оперативність у вирішенні мого квартирного питання. Дуже дружня і злагоджена команда надали професійні поради, допомогли підібрати дуже красиву квартиру для мене і моєї сім’ї, вели повний супровід угоди. Я дуже рада що звернулась саме в цю агенцію нерухомості . Рекомендую всім.

Тамара 08.06.18 р,

Вдячні агенції «ВІСОН» за чудовий сервіс, оперативну працю і за доступні ціни. Рекомендую всім хто хоче знайти квартиру з комфортом!

Євген 19.05.2018р.

При потребі терміново продати квартиру у м. Тернопіль звернулися до ріелтора агенції «ВІСОН» Юлі Віталіївни Заєць, яка активно без всяких заморочок оформила, дану пораду і ми дуже бистро продали квартиру. Ми дуже вдячні за її роботу.

Так що якщо хочете продати квартиру звертайтеся в цю фірму «Вісон»

17.05.2018 р.

Щиро дякую АН «ВІСОН» за оперативне вирішення мого питання щодо продажі та купівлі більшої квартири для мене. Спрацювали швидко та оперативно.

Дякую !!!

11 Квітня 2018 р.

Щиро дякую АН "ВІСОН"

Працюють одні професіонали, надали якісні юридичні консультації, допомогли швидко продати мою квартиру. Команда заслуговує "Народний Бренд 2017"

31.01.2018 Наталія

Я дуже вдячна агенції нерухомості "Вісон" за гарну і добросовісну роботу, за розуміння і терплячість.

Дякую Вам. Рекомендую.

Галина П. 11.01.2018 р.

Чудові, кваліфіковані працівники, які вміють працювати з клієнтом. Зокрема директор компанії – Володимир Гудак, дуже грамотно і професійно допоміг вирішити проблему з купівлею - продажом житла.

Професійне, а головне людське ставлення побороло страх довірити продаж своєї квартири АН «Вісон»

З повагою Марія
05.12.17 р.

Дуже радий, що звернувся в агенцію нерухомості "Вісон"! Надали якісну консультацію по купівлі квартири. Ріелтор Юля оперативно підібрала нам ряд квартир, з яких ми вибрали свою!

Сім'я Запоточних.

P.S. Будемо рекомендувати всім!

21.11.2017 р.